O čom by sme sa bavili, keby sme krstili

Celý čas som dúfal, že sa situácia aspoň trochu unormálni a že sa všetci stretneme a konečne tú novú AHA100 pokrstíme. Chcel som napiecť, chlebíčky porobiť a rodičia už dlho na túto príležitosť odkladali fľaše pálenky. Ale človek mieni, ...
Moderovať ho mala úžasná Oli Džupinková. Stretli sme sa aspoň s flaškami vianočného koňaku (jeden urobila ona, jeden ja) a nahrali to, čo by sa ma pýtala, keby sme boli bývali krstili.

Oli Džupinková pracuje ako moderátorka spravodajstva v najpočúvanejšom rádiu na Slovensku, v Rádiu Expres. Je autorka relácie Slováci v zahraničí a v roku 2018 vydala trojjazyčnú knihu s rusínskymi receptami - Mamina rusínska kuchyňa. Je krásna, vtipná a single.

No a na záver by som sa vám všetkým poďakoval. 
Všetkým, ktorí sa so mnou stretli a venovali mi svoj čas. Všetkým, ktorí so mnou komunikovali cez Messenger alebo mail a mali so mnou trpezlivosť. Od Radimova na Záhorí po Krásny Brod na východe. Od Vajnor pri Bratislave až po Suchú Horu na Orave, ďakujem všetkým. Nikto ma nikdy neodmietol a všetci ste boli nápomocní. Nikdy vám to nezabudnem.
Ďakujem Júlia Marcinová, moja odborná garantka, za to, že si odpovedala na každú moju otázku a vedela si pohotovo poradiť. A hlavne za to, že si ma na konci každého rozhovoru uisťovala, že knižka bude super. Ani nevieš ako mi to pomohlo. Ďakujem Zuzana Piešová, moja druhá garantka. Za všetky rady a pomoc. Som rád, že som si vybral vás dve.
Ďakujem Soňa Uriková, za to čo si dokázala spraviť s mojimi kostrbatými textami. Našla si skvelý kľúč, ako to všetko učesať ale zároveň udržať autentické a vždy som sa na teba vedel spoľahnúť. Som veľmi rád, že si do toho šla.
Ďakujem DIW print, že ste ma dokázali mesiace počúvať a hľadať riešenia na to, čo som si vymyslel a hlavne vymýšlali nové nápady. Tá kniha by bez vás nevyzerala tak, ako vyzerá.
Ďakujem domov, za podporu a pomoc a aj za tie odložené fľaše pálenky.
Ďakujem kamaráti, že ste pri mne a že ste sa o knižku zaujímali a pomáhali ako sa dalo. Mám naozaj šťastie na ľudí okolo seba.
No a ďakujem Jurajovi za všetko. Lebo ty si pri tej knihe od prvého dňa a čokoľvek som potreboval, bol si prvý na rane. Ďakujem ti za to, že keď som v týchto posledných dňoch na pochybách, ako to všetko vypáli, ty ma uisťuješ, že všetko bude dobré.

Vydanie tejto publikácie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Starší článok

0 Komentáre

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre. Môžete byť prví.

Váš komentár