O čom by sme sa bavili, keby sme krstili

 • 2 Komentáre
Celý čas som dúfal, že sa situácia aspoň trochu unormálni a že sa všetci stretneme a konečne tú novú AHA100 pokrstíme. Chcel som napiecť, chlebíčky porobiť a rodičia už dlho na túto príležitosť odkladali fľaše pálenky. Ale človek mieni, ...
Moderovať ho mala úžasná Oli Džupinková. Stretli sme sa aspoň s flaškami vianočného koňaku (jeden urobila ona, jeden ja) a nahrali to, čo by sa ma pýtala, keby sme boli bývali krstili.

Oli Džupinková pracuje ako moderátorka spravodajstva v najpočúvanejšom rádiu na Slovensku, v Rádiu Expres. Je autorka relácie Slováci v zahraničí a v roku 2018 vydala trojjazyčnú knihu s rusínskymi receptami - Mamina rusínska kuchyňa. Je krásna, vtipná a single.

No a na záver by som sa vám všetkým poďakoval. 
Všetkým, ktorí sa so mnou stretli a venovali mi svoj čas. Všetkým, ktorí so mnou komunikovali cez Messenger alebo mail a mali so mnou trpezlivosť. Od Radimova na Záhorí po Krásny Brod na východe. Od Vajnor pri Bratislave až po Suchú Horu na Orave, ďakujem všetkým. Nikto ma nikdy neodmietol a všetci ste boli nápomocní. Nikdy vám to nezabudnem.
Ďakujem Júlia Marcinová, moja odborná garantka, za to, že si odpovedala na každú moju otázku a vedela si pohotovo poradiť. A hlavne za to, že si ma na konci každého rozhovoru uisťovala, že knižka bude super. Ani nevieš ako mi to pomohlo. Ďakujem Zuzana Piešová, moja druhá garantka. Za všetky rady a pomoc. Som rád, že som si vybral vás dve.
Ďakujem Soňa Uriková, za to čo si dokázala spraviť s mojimi kostrbatými textami. Našla si skvelý kľúč, ako to všetko učesať ale zároveň udržať autentické a vždy som sa na teba vedel spoľahnúť. Som veľmi rád, že si do toho šla.
Ďakujem DIW print, že ste ma dokázali mesiace počúvať a hľadať riešenia na to, čo som si vymyslel a hlavne vymýšlali nové nápady. Tá kniha by bez vás nevyzerala tak, ako vyzerá.
Ďakujem domov, za podporu a pomoc a aj za tie odložené fľaše pálenky.
Ďakujem kamaráti, že ste pri mne a že ste sa o knižku zaujímali a pomáhali ako sa dalo. Mám naozaj šťastie na ľudí okolo seba.
No a ďakujem Jurajovi za všetko. Lebo ty si pri tej knihe od prvého dňa a čokoľvek som potreboval, bol si prvý na rane. Ďakujem ti za to, že keď som v týchto posledných dňoch na pochybách, ako to všetko vypáli, ty ma uisťuješ, že všetko bude dobré.

Vydanie tejto publikácie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Starší článok

2 Komentáre

 • Hey,

  Creating set & forget websites loaded with genuine, SEO Optimized Content is the best way to attract an audience & drive laser targeted traffic to your offers.

  BUT,

  Here���s the harsh reality.

  Since Covid 19 shook our lives from tip to toe

  More than 78% business owners accepted the fact content marketing gives them an undue advantage over their competitors. So we were busy doing trial and errors with AI and rankings and finally came up with this revolutionary WordPress software.

  *We are offering it for One Time Payment for Limited Time!!!

  But First Watch What it can Do In Action Here
  ===>>> https://bit.ly/gptpowerx

  All you need to do is Just tell GPTPower your Niche & Your Self Updating website from Open AI will be ready to publish content.

  Just follow 3 easy steps:

  #1- Login
  #2- Set Automation
  #3- Profit

  & that���s all.

  You���re all set to pack a lasting punch on your competitor’s face.

  ������������ With GPTPower by your side, you���ve got the edge over the competition.
  ������������ Use it to create eye-catchy & competition beating content like never before so your audience actually pays attention and takes action.
  ������������ Your opportunities are endless.
  ������������ First & Only Google Bard Approved Software That Publishes 100% Original, SEO Friendly Content using Open AI

  To Your Success

  Chris G
  78 Rugby St.
  55694, MI

  P.S- We bet it���s the best you could get at such a low price. So don’t waste a second and get this before it goes beyond your limits.

  ==
  Click here to unsubscribe
  https://bit.ly/stop69

  Lashay Schultz,
 • How would you like to have an Auto-Updating AI based Blog Creator that creates 100,000+ DFY SEO optimized blogs…

  And be able to instantly profit from them by using ClickBank, promoting affiliate offers, AdSense or…

  Even selling them on Flippa…

  => That Is What This New Software Does For You

  With this new software you can publish 100% original, Search Engine friendly blogs in any niche.

  And you can profit instantly by using these blogs for Clickbank, affiliate offers, AdSense or even selling them to others.

  And for a Limited Time you also get a Reseller License+ AI Graphic Creator Whitelabel Included!

  => Grab Your Copy Now At The Discounted Price + Bonuses

  Click here ===>>> https://bit.ly/dfyblogsx

  But Hurry! Only A FEW Slots Left NOW !!

  Enjoy!

  Charlie T
  90 Rugby ST. TX
  44435
  ==
  Click here to unsubscribe
  https://bit.ly/stop69

  Halley Bugnion,

Váš komentár