Platby a doprava

Spôsob platby

Pri nákupe tovaru cez internetovú stránku máte možnosť úhrady troma spôsobmi:

Na dobierku
Platba a doručenie na dobierku sú možné iba na území Slovenskej a Českej republiky. Objednávku zaplatíte pri jej doručení na adresu alebo vyzdvihnutí na pošte.

Poštovné a balné je pre SR: 3,90 EUR (do 2kg) a 4,50 EUR (nad 2kg)

Zásielky  s knihou AHA100 posielame kuriérom.

Prevod na účet
Po úspešnom ukončené objednávky na stránke www.ahaslovakia.sk Vám príde potvrdzujúci e-mail a následne aj zálohová faktúra. Po jej uhradení Vám pošleme balík s objednaným tovarom. 

Poštovné a balné je pre SR: 2,90 EUR (do 2kg) a 3,50 EUR (nad 2kg)

Poštovné a balné je pre ČR: 10 EUR (do 2kg) a 20 EUR (nad 2kg)

Poštovné a balné je pre SVET: 25,00 EUR

Bezhotovostná platba prostredníctvom služieb elektronického bankovníctva
Každú objednávku môžete zaplatiť aj bezhotovostne prostredníctvom platby kartou CardPay. 

Poštovné a balné je pre SR 2,40 EUR, pre ČR 5,00 EUR, pre Svet 9,90 EUR.

Spôsob dopravy/prevzatia tovaru

Tovar objednaný prostredníctvom internetovej stránky www.ahaslovakia.sk vám bude doručený prostredníctvom služieb Slovenskej pošty – doručenie na poštu alebo na adresu.

Zásielky  s knihou AHA100 posielame kuriérom.

Poštovné a balné je v obidvoch prípadoch pre SR 2,40 EUR, pre ČR 5,00 EUR.

Pri spôsobe dopravy doručenie na poštu bude váš balík uložený priamo na pošte. V prípade, že ste objednávku platili dopredu, zásielku si jednoducho len prevezmete. Ak ste si objednali tovar na dobierku, pri prevzatí platíte celú sumu – cenu za objednaný tovar spolu s poštovným a balným.

Pri spôsobe dopravy doručenie na adresu vám balík prinesie poštár na vami uvedenú adresu. V prípade, že vás nezastihne, zásielka bude uložená na príslušnej pošte. Ak ste objednávku platili dopredu, zásielku stačí prevziať. Ak ste si objednali tovar na dobierku, pri prevzatí platíte celú sumu – cenu za objednaný tovar spolu s poštovným a balným.

Expedovanie objednávok a dodacie podmienky

Spoločnosť ahaslovakia s.r.o. je povinná dodať vám objednaný tovar najneskôr v lehote 30 kalendárnych dní odo dňa potvrdenia objednávky. Záväzok dodať tovar je splnený, keď Vám alebo vami určenej tretej osobe uvedenej v objednávke dodáme tovar alebo jeho odovzdaním nášmu prepravcovi na prepravu. Ak neprevezmete objednaný tovar, ktorý bol riadne doručený na dodaciu adresu uvedenú v objednávke/potvrdení objednávky alebo nepreberiete objednaný tovar dohodnutým osobným odberom, je spoločnosť ahaslovakia s.r.o. oprávnená požadovať od vás náhradu škody vo výške účelne vynaložených nákladov súvisiacich s expedovaním objednávky. Vlastnícke právo k tovaru nadobúdate jeho prevzatím v mieste dodania a úplným zaplatením kúpnej ceny. Prevzatím tovaru na Vás prechádza aj nebezpečenstvo náhodnej skazy a náhodného zhoršenia. V prípade viditeľného poškodenia zásielky ste oprávnený zásielku neprevziať.

Tovar balíme podľa jeho charakteru buď do kartónových krabíc alebo papierových obálok.
Ak Vaša objednávka obsahuje viacero položiek a jednu, či viaceré z nich nie je možné našou vinou vybaviť, objednávku vám odošleme aj po častiach. Zvýšené nároky na poštovné a balné idú v takomto prípade na náš účet.V prípade rozdelenia jednej objednávky na viacero zásielok na základe Vášho priania doručeného e-mailom, môže byť poštovné a balné účtované za každú zásielku samostatne.

Pokiaľ Vám tovar alebo oznámenie o jeho uložení nebolo doručené podľa dodacích lehôt, kontaktujte, prosím, svoju dodaciu poštu alebo nás.

telefonicky: +421 940 856 804
e-mailom: ahoj@ahaslovakia.sk

Za dodanie tovaru sa považuje jeho prevzatie. Pokiaľ nie je uvedené inak, tovar expedujeme zvyčajne do 5 pracovných dní, najneskôr však do 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia úspešne ukončenej objednávky, alebo po jej autorizácii. Ak tovar momentálne nie je skladom, bezodkladne vás budeme informovať, aby sme si dohodli ďalší postup.
Spoločnosť ahaslovakia s.r.o. nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavineného poštou a ani za poškodenie zásielky zavineného poštou. Rovnako nenesie zodpovednosť za nesprávne uvedenú adresu prijímateľa.

Objednaný tovar Vám vieme doručiť do celého sveta. Jediné, čo musíte urobiť, je zaplatiť vopred prostredníctvom CardPay alebo Prevodu na účet. Bez zaplatenia nebude takáto objednávka ďalej spracovaná a bude považovaná za neplatnú. 

Poštovné a balné je pre SVET 9,90 EUR.

Spoločnosť ahaslovakia s.r.o. nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavineného poštou a ani za poškodenie zásielky zavineného poštou. Rovnako nenesie zodpovednosť za nesprávne uvedenú adresu prijímateľa.